Op zaterdag 13 augustus is het 9e oogstfeest gehouden (de eerste jaren werd dit onder de rook van de luchtwachttoren georganiseerd). Sinds 2004 is de Manege van Harich de plaats van handeling. 
 
Naast de trekker trek is ook het Open Fries Kampioenschap van het sterkste kind een populair onderdeel.
Het kampioenschap bestond uit 2 onderdelen, namelijk het krukashangen en het dynamowerpen.
 
Hier volgt de uitslag van het kampioenschap van 2005:
Plaats Naam Woonplaats Punten
 
1 Sytse Terpstra De Meern (Utrecht) 45
2 Arjan Andela Oudemirdum 39
Sieger Kuipers Oudemirdum 39
3 Tiertsje Hospes Nijemirdum 37
 
 
De uitslagen van de trekker trek vindt u hieronder.
 
Standaard klasse tot 2,5 ton:
 1 Hugo Scheerhoorn Oldekerk Ford Major 159.80 m
 2 Anne Jelsma Oudehorne MF 65 152.77 m
 3 Frits ter Schuur Oudehorne John Deere 710 147.47 m
 
Standaard klasse tot 3,5 ton:
 1 Nico de Vries De Knipe Same 80 193.10 m
 2 Jetze Durkstra De Knipe David Brown 189.11 m
 3 Liekele ter Schuur Oudehorne John Deere 183.05 m
 
Standaard klasse tot 4,5 ton:
 1 Marco Veld Heerenveen Inter 1046 131.19 m
 2 Pieter Rusken Oudehorne Fendt 12 S 130.24 m
 3 Jan Dirk van Dellen Lutjegast Deutz 106 127.67 m
 
Standaard klasse tot 5,5 ton:
 1 Johan Holtrop Rottum Case 956 XL 155.95 m
 2 Pieter Rusken Oudehorne Fendt 12 S 155.30 m
 3 Pieter Bruinsma Oudemirdum IHC 1046 154.99 m
 
Standaard klasse tot 6,5 ton:
 1 Richard Kiekebelt Niekerk Case 186.23 m
 2 Jappie Krist Luinjebert Case 185.45 m
 3 Jan Buurs Lutjegast/BelgiŽ Inter 1066 182.98 m
 
Standaard klasse tot 7,5 ton:
 1 Ytsje Geertsma Harich New Holland TM 135 178.19 m
 2 Eeuwe Jan Verf Oudemirdum Case 177.83 m
 3 Atze Hoekstra Elahuizen TM 165 174.87 m
 
Standaard klasse tot 8,5 ton:
 1 Sietse Holtrop Rottum Case MX 170 183.82 m
 2 Andre Veld Heerenveen John Deere 7710 173.06 m
 3 Rein Jan Dijkstra Elahuizen TM 175 166.95 m
 
Standaard klasse ton 11 ton:
 1 Sjoerd Dijkstra Koudum Kirovets K 700a 153.56 m
 2 Atze Hoekstra Elahuizen John Deere 139.56 m
 3 Sietse Gerritsma Nijemirdum New Holland 122.58 m
 
Oldtimer klasse tot 2,5 ton:
 1 Douwe Stellingwerf Koudum Nuffield 132.15 m
 2 Geert v/d Berg Ruigahuizen Sameca 125.51 m
 3 Jelmer Samplonius Sondel Ford 3000 118.66 m
 
Oldtimer klasse tot 3,5 ton:
 1 Jan de Boer Oldekerk Fiat 176.37 m
 2 Siemen Albada Harich Mc Cormick WD 9 169.62 m
 3 Peter Huitema Workum BM 53 162.32 m
 
Oldtimer klasse tot 4,5 ton:
 1 Johannes Smink Sondel Renault 951 175.65 m
 2 Siemen Albada Harich Mc Cormick WD 9 161.67 m
 3 Kees Minnema It Heidenskip Volvo BM 800 183,53 m

D

 
Oldtimer klasse tot 5,5 ton:
 1 Jacob Folkertsma Warns Inter 1066 172.55 m
 2 Ben Dijkstra Warns Ford 9600 161.48 m
 3 Kees Minnema It Heidenskip Volvo BM 800 142.15 m
 
Old Stocks tot 1400 kg:
 1 Jilke Marinus Grootegast MF/BMW 176.32 m
 2 Egbert Kalsbeek Sebaldeburen MF/Ford 174.14 m
 3 Joost Knegt Bantega Ford 166.86 m
 
Old Stock tot 1800 kg:
 1 Lucas Hoogkamp Echtenerbrug Chevi 3,5 liter 180.67 m
 2 Lammert ter Heide Echtenerbrug MF/GM 6,2 liter 176.82 m
 3 Tweety Power Nieuwleusden Chevi 3,5 liter 175.12 m
 
Sport klasse tot 2,5 ton:
 1 R. Ritzema Zuidwolde Inter 856 200.00 m
 2 M. Helmhout Boerakker David Brown 191.59 m
 3 Andre de Boer Niekerk Fiat 176.15 m
 
Sport klasse tot 3,5 ton:
 1 R. Ritzema Zuidwolde IHC 156.38 m
 2 A. Feitsma Niehove Fortschritt 98.59 m
 
Sport klasse tot 4,5 ton:
 1 H. Ridder Sebaldeburen New Holland 8560 185.51 m
 2 Reinder Bolt Grootegast John Deere 7810 171.92 m
 3 G.J. Dellen Grootegast Deutz 13006 164.20 m
 
Sport klasse tot 5,5 ton:
 1 Henry van Regteren Grijpskerk John Deere 6620 167.31 m
 2 Joh. Spriensma Niehove John Deere 4430 163.24 m
 3 W. Geertsma Surhuisterveen Volvo 810 154,63 m
  
 
 
 
 
 
Dit waren de uitslagen van 2004:
 
Oldtimer klasse tot 2,5 ton:
 1 Siemen Cees Smink Sondel Mc Cormick 106,13 m
 2 Johan Dijkstra Hemelum Ford 3600 85,95 m
 3 Jelmer Samplonius Sondel Ford 3600 83,38 m
 
Oldtimer klasse tot 3,5 ton:
 1 Siep Dooper Rijs John Deere 191,70 m
 2 Wietse Minnema It Heidenskip Volvo BM 168,81 m
 3 Siep Dooper Rijs John Deere 168,03 m
 
Oldtimer klasse tot 4,5 ton:
 1 Siemen Smink Sondel Renault 951 193,46 m
 2 Kees Minnema It Heidenskip Volvo BM 179,87 m
 3 Siemen Albada Harich Mc Cormick 169,56 m
 
Oldtimer klasse tot 5,5 ton:
 1 Minne Andela Oudemirdum Inter 966 167,58 m
 2 Titte v/d Veen Bantega John Deere 167,06 m
 3 Jac. Folkertsma Warns Inter 1066 166,78 m
 
Oldtimer klasse tot 6,5 ton:
 1 Michiel de Boer Idskenhuizen Volvo 814 200,00 m
 2 Siebren de Boer Indijk Inter 191,45 m
 3 Ben Dijkstra Warns Ford 9600 182,58 m
 
Standaard klasse tot 2,5 ton:
 1 Frits ter Schuur Oudehorne Belarus 128,80 m
 2 Robert Jongbloed Oudehorne Bukh 403 127,26 m
 3 Anne Jelsma Oudehorne MF 65 115,95 m
 
Standaard klasse tot 3,5 ton:
 1 Jetse Durkstra De Knipe David Brown 180,59 m
 2 Reitze Woudstra Elahuizen Inter 842 178,00 m
 3 Renee Dijkstra Sondel Valmet 176,57 m
 
Standaard klasse tot 4,5 ton:
 1 Pieter Rusken Oudehorne Fendt 12 S 181,74 m
 2 Marco Veld Heerenveen IHC 1046 151,94 m
 3 Sybrand Hof Rotstergaast Fendt 612 146,38 m
 
Standaard klasse tot 5,5 ton:
 1 Pieter Bruinsma Oudemirdum IHC 1046 291,25 m
 2 Gooitzen v/d Werf Lemmer Valmet 273,97 m
 3 Wiebe de Vries Hemelum New Holland 162,77 m
 
Standaard klasse tot 6,5 ton:
 1 Pieter Bruinsma Oudemirdum Fendt 716 178,99 m
 2 E. Kroes Oldeboorn Mc Cormick 172,17 m
 3 Richard Kiekebelt Niekerk Case 2390 169,16 m
 
Standaard klasse tot 7,5 ton:
 1 Atze Hoekstra Elahuizen John Deere 7800 177,82 m
 2 F. Akkerman Beetsterzwaag MF 1155 177,30 m
 3 Eeuwe Jan Verf Oudemirdum Case CS 150 171,99 m
 
Standaard klasse tot 8,5 ton:
 1 Sietse Holtrop sr. Rottum Case MX 170 200,00 m
 2 Martien Visser Oudemirdum Fendt 926 192,09 m
 3 Atze Hoekstra Elahuizen John Deere 7800 172,87 m
 
Vrije klasse no limit:
 1 Petrus v/d Goot Sondel TM 175 186,88 m
 2 Jan Stoffel Visser Oudemirdum Fendt 926 182,92 m
 3 Johan Dijkstra Koudum Kirovets 163,38 m
 
Old Stock tot 1400 kg:
 1 Joost Knecht Noordwijk Ford 129,88 m
 2 Ronnie v/d Hoek Noordwijk Ford 115,24 m
 
Old Stock tot 1800 kg:
 1 Fokke Huisman Sebaldeburen Ford 188,08 m
 2 Lukas Hoogkamp Echtenerbrug Chevy 178,31 m
 3 Lammert ter Heide Echtenerbrug ? 174,04 m
 
Sport klasse tot 3,5 ton:
 1 Martin Koudenburg Wierum Soking Blue 153,88 m
 2 Martin Helmhout Boerakker David Brown 120,37 m
 
Sport klasse tot 4,5 ton:
 1 G.J. van Dellen Grootegast Deutz 289,04 m
 2 Erik Brinkhof De Knipe IHC 1055 285,15 m
 3 Jan Storteboom Kornhorn John Deere 284,97 m
 
Sport klasse tot 5,5 ton:
 1 Harmannus Bakker Niekerk John Deere 178,19 m
 2 Bert Aalfs Niekerk John Deere 159,05 m
 
Autotrek no limit:
 1 Johan Dijkstra Koudum Chevy 178,51 m
 2 Martin Koudenburg Wierum Toyota 71,03 m